winsoft
KATALOG PROIZVODA
KORPA
SIFRANAZIVCENA
Ukupno:
0.00
PROIZVODI NA AKCIJI

Više o akciji…

Agregati

Alarmni sistemi

Aparati za brijanje i šišanje/trimeri

Aparati za kafu

Aparati za tretiranje vazduha

Aparati za tretiranje vode

Aspiratori

Audio oprema

Baštenski nameštaj

Blenderi i seckalice

Bojleri

Bušilice

Čitači kartica

Display, Signage i oprema

Dodatna oprema

Eksterni HDD

Eksterni SSD

Električne četkice

Fenovi

Frižideri

Grafičke karte

Grejna tela

Grilovi i tosteri

HDCVI sistemi

HDD i SSD

Hlađenje

Interfonski sistemi

IP sistemi

Kablovi i adapteri

Klima uređaji

Kontrola pristupa

Kontroleri/Kartice

Kosilice i trimeri

Kućišta i napajanja

Kuhinjske vage

Kuvala

Laptop računari i oprema

Mašine

Mašine za pranje sudova

Matične ploče

Memorijske kartice

Mikrotalasne

Mikseri

Mobilni telefoni

Monitori i dodatna oprema

Mrežna oprema

NAS uređaji

Oprema i dodaci za mašine i alate

Ostala baštenska oprema

Ostali kućni aparati

Ostali kuhinjski aparati

Outlet

Pametni satovi i fitnes narukvice

Pegle

Periferije

Posuđe

Potrošni materijal

Procesori

Projektori, platna i oprema

Punjači za mobilne telefone

Računari brandname

Računari EWE

Ram memorije

Razni električni i akumulatorski alati

Ručni alat

Serveri i oprema

Sitna fitnes oprema

Skeneri

Softver

Sokovnici i cediljke

Šporeti

Stajleri i prese

Štampači

SWITCH/HUB

Tableti i oprema

Telesne vage

Televizori i oprema

Testere

Trotineti i hoverbordovi

Ugradna tehnika

UPS i oprema

USB memorije

Usisivači

Veš mašine

Zamrzivači

Zaštitna oprema


10,00 RSD
RJ-11 mrežni konektor 6/4

11,00 RSD
RJ-45 mrežni konektor 8/8

11,00 RSD
RJ-45 mrežni konektor 8/8

62,00 RSD
Kabl Patch Cord cat 5e 0,3m

64,00 RSD
Konektor RJ-10 4/4

79,00 RSD
Kabl UTP patch Cat5e 0.5m crni

82,00 RSD
Kabl UTP PatchCat5e 0.5m

84,00 RSD
Kabl UTP patch Cat6 0.3m crni

92,00 RSD
Kabl UTP patch Cat6 0.3m crveni

92,00 RSD
Kabl UTP patch Cat6 0.3m plavi

95,00 RSD
Kabl UTP patch Cat6 0.3m zeleni

95,00 RSD
Kabl UTP patch Cat6 0.3m žuti

100,00 RSD
Kabl UTP patch Cat5e 1m crni

102,00 RSD
Kabl UTP patch Cat5e 1m sivi

108,00 RSD
Kabl UTP patch Cat6 0.5m crni

123,00 RSD
Kabl UTP patch Cat5e 2m sivi

125,00 RSD
Kabl UTP patch Cat6 1m crni

138,00 RSD
Kabl UTP patch Cat5e 2m crni

141,00 RSD
Kabl UTP Patch Cat6 1m

164,00 RSD
Kabl UTP patch Cat5e 3m crni

179,00 RSD
Kabl UTP patch Cat6 2m crni

191,00 RSD
Kabl SFTP patch Cat6A 1m crni

192,00 RSD
Kabl UTP Patch Cat6 1m LSOH crveni

194,00 RSD
Kabl UTP Patch Cat6 1m LSOH zeleni

194,00 RSD
Kabl UTP Patch Cat6 1m LSOH žuti

197,00 RSD
Patch Cord cat.6e 2m

209,00 RSD
Kabl UTP Patch Cat6 1m LSOH plavi

215,00 RSD
Kabl Patch Cord 3m cat.6 crni

223,00 RSD
Kabl UTP patch Cat5e 5m sivi

276,00 RSD
Kabl UTP Patch Cat6 2m LSOH zeleni

276,00 RSD
Kabl UTP Patch Cat6 2m LSOH crveni

276,00 RSD
Kabl UTP Patch Cat6 2m LSOH plavi

276,00 RSD
Kabl UTP Patch Cat6 2m LSOH žuti

279,00 RSD
Kabl UTP Patch Cat6 5m

283,00 RSD
Kabl SFTP patch Cat6A 2m crni

307,00 RSD
Kabl UTP patch Cat6 5m crni

323,00 RSD
(QM-X) QuickMOUNT adapter za montažu

348,00 RSD
Kabl UTP patch Cat5e 10m sivi

371,00 RSD
Kabl SFTP patch Cat6A 3m crni

471,00 RSD
Kabl UTP patch Cat5e 10m crni

547,00 RSD
Kabl UTP patch Cat5e 15m sivi

573,00 RSD
Kabl UTP patch Cat6 10m crni

608,00 RSD
(QMP-LDF) QuickMOUNT PRO LDF adapter za montažu

624,00 RSD
Kabl UTP Patch Cat6 15m

669,00 RSD
Kabl UTP patch Cat5e 20m sivi

723,00 RSD
Kabl UTP patch Cat5e 20m crni

731,00 RSD
Kabl UTP patch Cat6 15m crni

788,00 RSD
Kabl Patch Cord 20m cat.6

828,00 RSD
(RBGPOE) Gigabit PoE adapter

841,00 RSD
(QMP-LHG) QuickMOUNT PRO LHG nosač

892,00 RSD
(QME) QuickMOUNT extra adapter za montažu

898,00 RSD
Kabl UTP patch Cat6 20m crni

917,00 RSD
WU650 wireless AC650Mb/s Nano USB adapter

943,00 RSD
PFS3005-5ET-L-V2 5port Fast Ethernet switch

1.074,00 RSD
19" Panel za grupisanje kablova (711074)

1.159,00 RSD
PFS3008-8ET-L-V2 8-Port Desktop Fast Ethernet Switch

1.174,00 RSD
U2 N150 High Gain Wireless USB Adapter (USB Antena)

1.323,00 RSD
GS105 5port Gigabitni switch

1.358,00 RSD
WU1300S wireless AC1300Mb/s High Gain USB 3.0 adapter

1.368,00 RSD
(HGO-antenna-OUT) ual-band 2.4GHz / 5 GHz spoljna antena

1.487,00 RSD
(WMK4011) Wall mount kit for RB4011 series

1.497,00 RSD
WU1400 wireless AC1300Mb/s High Gain USB 3.0 adapter

1.513,00 RSD
SG105M 5-Port Gigabit Ethernet Switch

1.552,00 RSD
(LHGmount) nosač za LHG seriju, metalni

1.552,00 RSD
1.4 HDMI spliter 2x out 1x in 1080P

1.702,00 RSD
PCI-Express kontroler 1-port Gigabit Ethernet

1.767,00 RSD
W311MI V6.0 Wireless USB Pico adapter

1.815,00 RSD
S105 V10.0 5port switch

1.845,00 RSD
MC220 Gigabit Ethernet Fiber konverter sa 1 SFP slotom

1.888,00 RSD
U9 AC650 Wireless Dual Band Auto-Install USB Adapter

1.951,00 RSD
HDMI spliter 1x2 1080P

1.977,00 RSD
1.4 HDMI spliter 4x out 1x in 1080P

2.021,00 RSD
U10 AC650 Dual-band Wireless USB Adapter (USB Antena)

2.074,00 RSD
OH102 U3 TO RJ45 adapter

2.135,00 RSD
GS108 8port Gigabitni switch

2.166,00 RSD
SG108 V4.0 8-Port Gigabit Desktop Switch

2.166,00 RSD
SG108 8-Port Gigabit Desktop Switch

2.341,00 RSD
HDMI Switch 3x1 4Kx2K 3D

2.458,00 RSD
2.0 HDMI spliter 4x out 1x in 4K x 2K

2.533,00 RSD
WR1200 AC1200 Dual Band Smart Wi-Fi ruter

2.667,00 RSD
RE1200 1200Mbps Wi-Fi Range Extender

2.716,00 RSD
(S-85DLC05D) SFP primopredajni modul 1.25G MM 550m 850nm

2.832,00 RSD
S108 V8.0 8port switch

2.890,00 RSD
SM220 SFP-T to 10/100/1000Mbps RJ45

3.104,00 RSD
HDMI spliter 1x4 1080P

3.159,00 RSD
TEG1008M 8-Port Gigabit Ethernet Switch

3.314,00 RSD
WR1300E AC1200 Gigabit Wi-Fi Mesh Route

3.386,00 RSD
AC5V3.0 AC1200 Dual-Band Wi-Fi ruter

3.412,00 RSD
WE3000 wireless dual band PCI Express mrežna karta

3.412,00 RSD
POE220 2 Channel 30W Gigabit PoE+/PoE Injector

3.481,00 RSD
(S-31DLC20D) SFP primopredajni modul 1.25G SM 20km 1310nm

3.593,00 RSD
(RB941-2nD-TC) hAP lite, RouterOS L4, ruter

3.671,00 RSD
WR1500 AX1500 Gigabit Wi-Fi 6 ruter

3.764,00 RSD
E12 AC1200 Wireless PCI Express Adapter

3.836,00 RSD
S16 16-Port 10/100 Desktop Switch

3.982,00 RSD
HDMI spliter 8x out 1x in 1080P

4.178,00 RSD
(S-RJ01) RJ45 SFP 10/100/1000M bakarni modul

4.484,00 RSD
(XS+DA0001) SFP/SFP+/SFP28 kabl za direktnu vezu, 1m

4.515,00 RSD
AC8 AC1200 Dual-band Gigabit Wireless ruter

4.748,00 RSD
AC10V3.0 AC1200 Dual-Band Gigabit Wi-Fi ruter

4.805,00 RSD
TEF1106P-4-63W 6-Port 10/100M Desktop Switch with 4-Port PoE

4.862,00 RSD
POE10 Gigabit PoE+ Extender

4.874,00 RSD
(XQ+DA0001) QSFP+ 100G 1m

4.974,00 RSD
(RBLDF-5nD) LDF 5 with RouterOS L3, antena

4.974,00 RSD
(RBSXTsq2nD) SXTsq Lite2 2.4Ghz CPE, RouterOS L3, antena

5.103,00 RSD
PFS3006-4ET-36 6-Port Fast Ethernet Switch with 4-Port PoE

5.222,00 RSD
(RBLDF-2nD) LDF 2, RouterOS L3, antena

5.323,00 RSD
GC-WBAX2400R rev. 1.0 bluetooth + wireless card mrežna karta

5.345,00 RSD
WR3000 AX3000 Gigabit Wi-Fi 6 ruter

5.570,00 RSD
(S-55DLC80D) SFP primopredajni modul 1.25G MM 80km 1550nm

5.643,00 RSD
PCI-Express kontroler 2-port Gigabit Ethernet

5.849,00 RSD
WE4000 AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.0 PCIe Adapter mrežna karta

6.078,00 RSD
(CSS106-5G-1S) RB260GS, SwOS, upravljivi switch

6.139,00 RSD
GS1016 16port Gigabitni switch

6.265,00 RSD
PFS3010-8ET-65 10-Port Fast Ethernet Switch with 8-Port PoE

6.354,00 RSD
E30 AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.0 PCIe Adapter

6.383,00 RSD
WR2100 WiFi Gigabit OpenWRT VPN ruter

6.550,00 RSD
USB-AX55 NANO AX1800 Dual Band WiFi 6 USB Adapter

6.552,00 RSD
TX2 Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 ruter

6.590,00 RSD
(RBSXTsq5nD) SXTsq Lite5, RouterOS L3, antena

7.242,00 RSD
M1200 AC1200 Dual Band Whole Home Wi-Fi Mesh System

7.320,00 RSD
PH3 Kit AV1000 Gigabit Powerline Adapter Kit

7.448,00 RSD
TX2 PRO Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 ruter

7.610,00 RSD
PFS3106-4ET-60-V2 4port Unmanaged PoE switch

7.611,00 RSD
GC-WBAX200 rev. 1.0 bluetooth + wireless card mrežna karta

7.673,00 RSD
TEG1016M 16-Port Gigabit Ethernet Switch

7.880,00 RSD
GS1024 24port Gigabitni switch

7.941,00 RSD
PFS3206-4P-96 4port Unmanaged PoE switch

8.082,00 RSD
(L41G-2axD) hAP ax lite, RouterOS L4, WiFi6 ruter

8.082,00 RSD
(RB750Gr3) Gigabite heX, RouterOS L4, ruter

8.082,00 RSD
(RB952Ui-5AC2ND) hAP ac lite, RouterOS L4, ruter

8.268,00 RSD
HDMI Spliter 1x16 1080P (ver 1.4) Activ

8.273,00 RSD
PFS3010-8ET-96-V2 8port Fast Ethernet PoE switch

8.288,00 RSD
PFS3016-16GT 16port Ethernet switch

8.594,00 RSD
4G-N16 N300 Wi-Fi ruter

9.030,00 RSD
4G185 V3.0 4G LTE-Advanced Pocket Mobile Wi-Fi ruter

9.052,00 RSD
(S+85DLC03D) SFP+ primopredajni modul 10G Multi Mode 300m 850nm

9.264,00 RSD
Kabl UTP Cat5e 305m Wall

9.325,00 RSD
(RBLHG-2nD) LHG 2, RouterOS L3, antena

9.620,00 RSD
FS1018PS1 16-Port 10/100M PoE+ Switch with 1 Combo SFP Port

10.027,00 RSD
(S+RJ10) RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G bakarni modul

10.759,00 RSD
PFS3010-8GT-96-V2 8port Ethernet PoE switch

11.066,00 RSD
(RB760iGS) Gigabite hEX S, RouterOS L4, ruter

11.439,00 RSD
(RBD52G-5HacD2HnD-TC) Gigabite hAP ac2, ruter

11.463,00 RSD
ZenWiFi XD4 PLUS (W-1-PK) Gigabite Wi-Fi 6 mesh ruter beli

11.463,00 RSD
ZenWiFi XD4 PLUS (B-1-PK) Gigabite Wi-Fi 6 mesh ruter crni

11.465,00 RSD
Kabl UTP Cat5e 305m Fly

11.728,00 RSD
Kabl UTP Cat6 Wall 305m

11.777,00 RSD
Kabl FTP Cat5e 305m Wall

13.015,00 RSD
Kabl PFM920I-6UN-C UTP Cat6 305m

13.429,00 RSD
(RBOmniTikUPA-5HnD) OmniTIK 5 PoE sa kućištem, acces point

13.802,00 RSD
(RBcAPGi-5acD2nD-XL) cAP XL ac, Router OS L4, plafonski/zidni access point

13.914,00 RSD
FS1026PS1 PoE+ 26port switch

15.193,00 RSD
ZenWiFi XD5 (W-1-PK) Gigabite Wi-Fi 6 mesh ruter beli

15.667,00 RSD
(RBD53iG-5HacD2HnD) Gigabite hAP ac3, RouterOS L4, ruter

15.767,00 RSD
TUF-AX3000 Wi-Fi 6 Wireless Dual-Band Gaming ruter

16.413,00 RSD
(L009UiGS-RM) Gigabite ruter

16.811,00 RSD
(CSS610-8G-2S+IN) SwOS Lite upravljivi switch

17.780,00 RSD
(CubeG-5ac60ad) RouterOS L3, Cube 60G ac antena

18.278,00 RSD
(cAPGi-5HaxD2HaxD) cAP ax, RouterOS L4, plafonski/zidni access point

18.402,00 RSD
(L009UiGS-2HaxD-IN) Gigabite Wi-Fi 6 ruter

18.899,00 RSD
(RBwAPR-2nD&R11e-LTE) wAP LTE Kit, RouterOS L4, outdoor 4G LTE VPN ruter

19.645,00 RSD
(C53UiG+5HPaxD2HPaxD) hAP ax3, RouterOS L6, Wi-Fi 6 ruter

20.071,00 RSD
ExpertWiFi EBR63 AX3000 Dual-Band Gigabite Wi-Fi 6 ruter

20.143,00 RSD
(D53G-5HacD2HnDTC&FG621-EA) Gigabite Chateu LTE 6, RouterOS L4, ruter

20.516,00 RSD
(RB921UAGS-5SHPacD-NM) Gigabite NetMetal 5SHP, RouterOS L4, Dual Chain ruter

21.506,00 RSD
ZenWiFi XD4 PLUS (W-2-PK) Gigabite Wi-Fi 6 mesh ruter beli

21.506,00 RSD
ZenWiFi XD4 PLUS (B-2-PK) Gigabite Wi-Fi 6 mesh ruter crni

22.132,00 RSD
(RBDynaDishG-5HacD) DynaDish 5, antena

22.223,00 RSD
RT-AX82U V2 Wireless AX5400 Dual Band Wi-Fi 6 ruter

23.749,00 RSD
(RB911G-5HPnD-QRT) QRT 5, RouterOS L4, antena sa kućištem

24.278,00 RSD
(CSS326-24G-2S+RM) SwOS upravljivi switch

24.495,00 RSD
(RB3011UiAS-RM) RB3011, RouterOS L5, Gigabite ruter

28.810,00 RSD
(CRS326-24G-2S+RM) RouterOS L5 ili SwitchOS dual boot switch

29.005,00 RSD
407-BCBN SFP+ SR Optic for all SFP+ ports

29.841,00 RSD
(RB5009UG+S+IN) RouterOS L5, ruter

30.090,00 RSD
(RB4011iGS+RM) RB4011, RouterOS L5, Gigabite ruter

31.573,00 RSD
(CSS610-8P-2S+IN) SwitchOS Cloud Smart Switch

32.882,00 RSD
PFS4218-16ET-240-V3 16port PoE switch

35.369,00 RSD
RT-AX86U PRO Wireless AX5700 Dual-Band Gaming Wi-Fi 6 ruter

35.369,00 RSD
ZenWiFi XT9 (B-1-PK) Wi-Fi 6 mesh ruter crni

35.369,00 RSD
ZenWiFi XT9 (W-1-PK) Wi-Fi 6 mesh ruter beli

39.156,00 RSD
PFS4226-24ET-360-V3 24port PoE switch

39.530,00 RSD
(RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN) RB4011, RouterOS L5, Gigabite ruter

39.832,00 RSD
ROG Rapture GT6(W-1-PK) Wi-Fi 6 Gaming Mesh System

39.960,00 RSD
ROG Rapture GT6(B-1-PK) Wi-Fi 6 Gaming Mesh System

46.604,00 RSD
(XS+2733LC15D) SFP primopredajni modul 1/10/25G 15km 1270nm + 1330nm

51.025,00 RSD
(RB1100Dx4) RB1100AHx4 Dude Edition, RouterOS L6, Gigabite ruter

56.883,00 RSD
(CRS328-4C-20S-4S+RM) RouterOS/SwitchOS L5, Smart switch

57.048,00 RSD
ROG Rapture GT-AX11000 PRO Tri-Band Gigabite Wi-Fi 6 gaming ruter

60.088,00 RSD
(CCR2004-16G-2S+) Cloud Core Gigabite ruter 2004-16G-2S+ sa RouterOS L6 licencom

60.419,00 RSD
(CCR2004-16G-2S+PC) Cloud Core Gigabite ruter sa RouterOS L6 licencom

65.975,00 RSD
ZenWiFi XT9 (W-2-PK) Gigabite Wi-Fi 6 mesh ruter beli

67.263,00 RSD
540-BCOS Broadcom 5720 QP 1GbE BASE-T OCP NIC 3.0 mrežna karta

67.603,00 RSD
(D53G-5HacD2HnD-TC&RG502Q-EA) Chateau 5G, RouterOS L4, Gigabite ruter

71.029,00 RSD
(CRS354-48G-4S+2Q+RM) RouterOS 5L switch

76.445,00 RSD
(CRS326-24S+2Q+RM) RouterOS/SwOS L5 switch

92.918,00 RSD
(CRS312-4C+8XG-RM) L3 upravljivi switch 8 x 10GbE + 4 x 10G

97.892,00 RSD
(CRS504-4XQ-IN) CRS504, RouterOS L5, cloud ruter switch

119.274,00 RSD
540-BBRG Intel X550 2 Port 10GbE Base-T Adapter LP

126.523,00 RSD
(CRS510-8XS-2XQ-IN) Cloud ruter Switch

127.075,00 RSD
(CRS354-48P-4S+2Q+RM) RouterOS 5L switch
Copyright: © Winsoft 2024. All rights reserved. Developed by:
Enes Kahrović